- Heti Ajánlat
- Természet
- Történelem
- Kultúra
- Nyelvtudomány
- Életmód
- Technika
- Tudósok
- Közélet
- Diákoldal
- Olvasóink küldték
- Tanítástan
- Pszichológia
e-Learning
- Tudta-e?
- Ha a cápa nevét halljuk, már látjuk is magunk előtt, hogyan marcangolja szét az embert. A több száz cápa fajból azonban csak 4 – 5 támad az emberre. Ilyen például a tigris – és a nagy fehér cápa. Évente az egész világon 60 cápatámadás történik, több mint a felét azonban ember provokálja…és ebből 2 – 3 halálos.
Diákoldal
Szabadkán megrendezték a XX. TUDOK válogatóját
MUHI Béla
A vajdasági kutató diákok nagyszerűen teljesítettekTovább »
Diák-vállalkozók a tanteremben
dr MUHI B. Béla - fotó: Lukács Attila
2019. november 30-án, szombaton lett megtartva a 2. Vállalkozz okosan! diákverseny általános iskolás tanulók számáraTovább »
Suliszem diákfilmfesztivál
Ha van videokamerád, mobiltelefonod, akkor a legújabb kor egyik legfontosabb vívmányát tartod a kezedben. Arra ösztönözzük a diákokat, fiatalokat, hogy átgondolják, mekkora lehetőség rejlik az új technológiákban, hiszen az sokaknak az életét változtathatja meg.Tovább »
2. Vállalkozz okosan! diákverseny
dr MUHI B. Béla
Verseny általános iskolás tanulók számára gazdasági-vállalkozói témakörbenTovább »
PénzSztár vetélkedő
A verseny fő célja, hogy felhívja a fiatalok figyelmét a pénzügyi műveltség fontosságára, játékos formában mérje tudásukat és tovább bővítse ismereteiketTovább »
Életmese felolvasó- és illusztráló verseny
A program a KCSSZ (Kárpát-medencei Családszervezetek Szövetsége) és a Mosolyvirág Nagycsaládosok Debreceni Egyesülete közös rendezvényeTovább »
„Tekerj Otthonról Hazáig!” emléktúra
4 útvonal • 7 nap • 80 település • 200 résztvevő • 1 célTovább »
VII. Vajdasági Fogyasztóvédelmi Diákverseny
dr MUHI B. Béla
A GENIUS - a tehetséges diákokért mozgalom keretében május 18-án hetedik alkalommal rendezték meg a tartományi szintű diákversenyt, melynek témája a fogyasztóvédelemmel kapcsolatos megfigyelés, kutatás, elemzés volt.Tovább »
- Olvasóink ajánlata